Květiny vypěstované v Čechách jsou rozmanité, voňavé a krásné. U nás na farmě pěstujeme více jak 60 druhů letniček, dvouletek a trvalek, kytice doplňujeme lučním kvítím, travinami, větvičkami keřů a stromů.

Květiny se v našich kyticích proměňují tak, jak se mění a střídají roční období. Sezónnost, lokálnost a udržitelnost, to jsou naše hlavní hodnoty.  

Naše hlavní sezóna řezaných květin začíná v dubnu, kdy vykvetou první tulipány, narcisy a pryskyřníky a končíme, v závislosti na počasí, v říjnu s pozdními jiřinami, hvězdnicemi a chryzantémami.

V zimním období pokračujeme s kyticemi ze sušených květů, které i zasíláme po celé ČR.

Kytici můžete nechat i poslat a přidat k ní třeba i vzkaz pro obdarovaného. Máte-li individuální požadavky, nebojte se ozvat, rádi vám vyjdeme vstříc.

U objednávek nad 1 000 Kč v Č. Budějovicích (1 200 Kč Č. Krumlov apod.) je doprava zdarma, při osobním převzetí lze květiny vyzvednout na adrese L. Kuby 1671/9, České Budějovice - Rožnov.

Nezapomeňte při objednávce kytice uvést "Datum doručení", abychom věděli, na kdy máme květiny připravit. Kytice prosíme objednávejte ideálně alespoň 2 dny předem.

Pokud vás čas tlačí ozvěte se nám telefonicky na tel. 608145222.